Hlavní činnost společnosti ultra VIOLET event

Ava RedaktorkaSpolečnost byla založena v říjnu 2010 původně jako agentura k pořádání eventů a seminářů a umělecká agentura pro hudební skupiny a vystoupení. Postupem času se ale vyprofilovala jako realizátor webů, grafiky a videoprací. S rozmachem video propagace se však začala čím dál tím více soustředit na práci s kamerou a střihem a stala se realizátorem v tomto oboru.

Realizujeme tedy videopráce a s tím související audionahrávky + okrajově také načítáme audioknihy.

Vyrábíme pořady všeho druhu ať v našem studiu na zeleném pozadí nebo u klienta s našim přenosným osvětlovacím a zvukovým vybavením. Vyznačujeme se kreativním střihem, designově kvalitními titulky a animacemi, v případě potřeby autorskou hudbou se správně emočně zvoleným zpěvem a citem pro detail. Umíme vytvořit nízko nákladová promo videa ale i vyprodukovat větší audiovizuální díla s koordinací několika kameramanů. Spolupracujeme s mnoha prověřenými kameramany, v našem portfoliu jsou však i kameramanky. Někdy je třeba natočit žensky citlivé téma a na to používáme naše dámy za kamerou.

Každému videu z naší dílny dáváme kreativní umělecký styl, ať je to reportáž z IT semináře nebo postup "Jak si napravit krční páteř".

Majitelkou agentury je Ava Chrtková, která krom produkce audiovizuálních děl, je také zpěvačka a moderátorka a provozovatelka internetových televizí.

Kontakt

Pozice:
Ava Chrtková - jednatelka
Adresa:
Biskupcova 69
Praha 3
130 00
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon:
605771518

Další údaje o společnosti:

DIČ: CZ 281 66 281
IČ: 28 166 281

Obchodní rejstřík:

Datum vzniku společnosti: 10.10.2007

Zapsáno: Městský soud v Praze spisová značka: C130021

  • Dobrá nálada na "place"
  • Klíčování na pozadí
  • Kameramani
  • Reportáže
  • Spokojení klienti