video & photo agency

Jsme všestranná umělecká agentura zabývající se několika uměleckými obory.

PRODUKUJEME FITKOMPAS

Pro RT TV CZ natáčíme, produkujeme a Ava moderuje TV pořad o zdravém životním stylu.

ZPÍVÁME

Zejména se zabýváme vším co se týká hudby, zpěvu a různých vystoupení. Pořádáme koncerty, oslavy a festivaly. Máme široké kontakty na kapely všech žánrů a zároveň sami hudbu tvoříme.

FOTÍME

Naše další oblíbená činnost je focení eventů a společenských akcí, teambuildingů a dalších událostí, včetně koncertů, které umíme také pěkně natočit.

WEBUJEME & TVOŘÍME GRAFIKU

Dále vytváříme webové stránky na redakčních systémech Joomla. Hudební a umělecké obory s webovými presentacemi propojujeme. Zajístíme také zpracování grafiky plakátů, pozvánek, vizitek nebo log, včetně banerů na web.

NATÁČÍME

Kreativně tvoříme různé videopráce, reportáže, spoty a dokumenty pro internetovou televizi Příznaky transformace a zároveň na míru pro rozličné další klienty.

NAHRÁVÁME

Pro případnou propagaci v médiích zajistíme výrobu / namluvení spotů ve vlastním studiu a složíme autorskou hudbu na míru.

  Reportáže & VIDEO práce  

Ava Chrtková pochází z hudebně zaměřené rodiny. Doma se vždy muzicírovalo a to i v širším rodinném záběru, tety obě hrajíi na piáno i kytaru, táta snad na všechny nástroje (piano, kytary, basa, harmoniky, trombon, banjo, trubka...). Sestra Alice Chrtková-Bardová šla kolejích hudebních a hereckých jako první a po nástupu na konzervatoř v Praze obor hudebně dramatický byla vybrána již v prvním ročníku pro natáčení seriálu Třetí Patro do role Oliny.. poté už byla obsazována velice rychle do mnoha filmů a seriálů (Černí Baroni, Básníci, Druhý dech...). Později se dala na hudební kariéru se skupinou Kroky nazpívala několik v hitparádě bodujících hitů. Ava na základě vzoru sestry již ve 14ti letech hrála taktéž v několika filmech a seriálech (Druhý dech, Fabrik der Offiziere, Otevřené okno, Párátko....). Dále však pokračovala také spíše v muzice a to ve skupině Odpadlíci, která byla formována v okolí Říčan kolem kytaristy Matrina Bureše (Přehmaty, Barbaři, nyní www.LeKapr.cz).

Dále Ava hostovala ve zcela originálním hip hopovém projektu BTnJ z Klatov www.btnj.cz.
Od roku 2005 začala Ava zpívat v eventové kapele Blue Moon Band jako lead vokal, která nasadila laťku velmi vysoko a posunula její hlas neustálou praxí do dospělé podoby. V roce 2007 také alternovala také v podobné kapele The Party Band.
V letech 2007-2008 dělala managerku funky projektu JUPITER, což byla opravdu skvělá škola života a ideální start pro budování dalších kapel. V letech 2007-2009 hrála Ava v funku projektu StereoSisterS, který jí obohatil o funky pohled na muziku. Osud však tomu chtěl jinak, takže v červnu 2009 Ava z projektu odešla. Láska k funky and soul muzice jí však zůstala a zkušenosti s tvořením funky/rockových vokálů jsou k nezaplacení.

Tyto zkušenosti od prosince 2009 zúročovala ve funkové kapele Juicy Freak, která je opravdovým plnohodnotným funkovým orchestrem s plnou dechovou sekcí a třemi zpěvy. Tato spolupráce byla ukončen v říjnu 2010, protože kapela se nevyvíjela kupředu a stagnovala.

V kapele Blue Brothers působila v letech 2010 -2011 jako vokalistka, tato spolupráce posunula velice podiovou presentaci a vyzpívanost zpěvačky, avšak frontman skupiny si nepřál, aby zpěvačka zpívala více svých písní, takže byla spolupráce ukončena v prosinci 2011.

Na jaře 2012 zpěvačka dává dohromady svoji první opravdu vlastní kapelu s názvem NIGHT FICTION, která je složena z nejlepších přátel muzikantů a hraje pop-rockové cover verze velkých hitů a několik vlastních písní. Zároveň v roce 2012 také zpěvačka počala tvořit vlastní muziku taneční, která slouží jako podklady pro reklamní promoklipy, které taktéž Ava točí a stříhá vlastní rukou.

Od podzimu 2013, kdy založila Ava internetovou televizi Příznaky transformace, se věnuje natáčení a moderování spotů a rozhovorů a také přináší reportáže především na téma "jak žít lépe a radostněji". Jedno z odvětví, kterým se podrobněji v těchto pořadech věnuje je RAW VITARIAN strava, popř. veganská, kterou vnímá jako jeden z hlavních způsobů jak zlepšit život sobě i životnímu prostředí.

Právě přítomno: jeden host a žádný člen