• ultra VIOLET event

  music & video & web & photo agency

  Kdo jsme?

  Jsme všestranná umělecká agentura zabývající se několika uměleckými obory. Nabízíme služby v oblasti foto, video, web..

  Ava Chrtková

  Majitelka agentury je všestranně nadaná umělkyně. Je úspěšnou zpěvačkou a moderátorkou ale i uměleckou fotografkou.

  Produkujeme FITKOMPAS

  Ve své produkci vyrábíme pro televizi PRAHA TV magazín o zdravém životním stylu FITKOMPAS moderovaný Avou.

  Více o nás

 • Videopráce, natáčení, střih

  Nabízíme specifické videopráce s kreativní tvorbou a řežií

  Natáčení

  Natáčíme s kvalitními kameramany s kamerovým vybavením na úrovni televizní techniky tv Nova, ČT.

  Režie

  Vaše projekty dle vaší specifikace zrežírujeme a dáme videoútvaru řád a dramaturgicky vytěžíme, co nejvíce ze sejmutého materiálu.

  Střih

  Sejmutý materiál vhodně sestříháme, konzultujeme vše s vašimi potřebami, abychom neztratili pozornost diváka a vtělili do pořadu vaší vizi.

  Víc o našich videoprácích

 • Fotografování

  Fotíme portréty, fantasy stylizace, koncerty i produktové fotografie

  Fantasy stylizace.

  Nabízíme fotografování portrétů a stylizací na téma fantasy a emocionálně působivých snímků. Včetně takto zaměřeného fotografií seminářů.

  Produktové foto

  Fotografujeme opět emočně působivé produktové foto. Umíme nafotit krásné expozice se sušeným mangem stejně jako čarodějné svíce nebo oblečení.

  Fotografování akcí

  Nafotíme také akce, semináře, koncerty nebo jiné eventy. V naší praxi máme za sebou fotografování jak festivalů tak svateb i vystoupení.

  Více o našem fotografování

 • Tvoříme webové stránky

  Svým klientům vytváříme webové stránky na míru potřeby jejich oboru činnosti

  Rychlost zpracování webu

  Naší výhodou je rychlost, se kterou jsme schopni web vytvořit. Od obdržení specifikace od klienta můžeme garantovat udělání webu do 48 hodin.

  Redakční systémy

  Pro tvorbu webů používáme redakční systémy, které si poté mohou klienti po drobném zaškolení spravovat sami, což je nespornou výhodou.

  Kreativita návrhů

  Je pro nás snadné navrhnout řešení a rozložení menu pro váš web. Kreativitu tvorby webu propojujeme s naší schopností fotografování, takže využíváme naše autorské snímky.

  Více o našich webech

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

★ ultra VIOLET event ★ fotografování ★ natáčení ★ webové stránky ★ grafika ★ muzika ★

image

Graficky jedinečný, svojí barevností typický web pro kancelář jež projektuje kořenové čistírny a jezírka. Rozsáhlé fotogralerie si díky kvalitnímu redakčnímu systému klient aktualizuje sám.

 

Webové stránky námi vytvořené

Od roku 2009, od kdy se naše společnost zabývá tvorbou internetových presentací, jsme vytvořili více než 50 webů. Ty nejprestižnější z naší produkce zde uvádíme.

 • festival Miluj svůj život

  image

  Festival Miluj svůj život je jedním z největších českých duchovních setkání, který je pořádán několikrát v roce. Pro tento veletrh jsme také realizovali v červenci 2014 reportáž a fotografování.

   
  Číst dál
 • web pořadu Fitkompas

  image

  Pro pořad, který produkujeme jsme realizovali v listopadu 2014 barevný web, který průběžně aktualizujeme dle potřeby vývoje pořadu každný měsíc mnoho dalších informací.

   
  Číst dál
 • občanské sdružení Hvězdice

  image

  Originální autorská grafika webu pro občanské sdružení Hvězdice, které se zaobírá veřejnou sbírkou na postavení školy v Kambodži. K tomuto projektu byla a stále je realizována grafika pro tisk, letáky, brožurky a další materiály.

   
  Číst dál
 • realitní kancelář VIA-RE

  image

  Na přání klientky byl vytvořen velmi jednoduchý web s nádhernými jarními barvami v korporátním barevném stylu loga společnosti. Jeho specialitou je ovšem presentace realit v sofistikovaném realitním sofware.

   
  Číst dál
 • web Taxillus účetní firma

  image

  Webové stránky pro účetní společnost Taxillus. Velmi navštěvované stránky s funkčním designem a strohou grafikou odpovídající činnosti firmy. Zároveň bylo námi realizováno focení prostor společnosti.

   
  Číst dál
 • web kapely BlueMoonBand

  image

  Známá pražská eventová kapela Blue Moon Band také vlastní web z naší dílny, který je průběžně aktualizován. Zároveň zde je intenzivně pracováno na progresívním seo.

   
  Číst dál
 • 1
 • 2